Vína

Vína

Vína

Itálie

Dokonalé, čerstvé, suché a jemně šumivé s decentní kyselostí. Nádherná ovocnost je okořeněna minerální strukturou. 

Suché šumivé italské víno Riunite Prosecco Spago se slámově žlutou barvou a zelenkavími odlesky. Jemným perlením se svěží intenzivní květinovo – ovocnou vůni. Chuť je  velmi dobře vyvážená, přitažlivá s mimořádně jemnou medovou poznámkou. 

  • Barva: intenzivní červená barva
  • Vůně: dobré pozdní zrání dává vínu charakteristické tóny zralého a sušeného ovoce, jako jsou švestky a rozinky
  • Chuť: následné mírné stárnutí dubu poskytuje příjemné tóny čokolády a koření, díky nimž je toto víno harmonické a vyvážené, příjemné a vyzrálé

Víno jasně slámové barvy. Jeho vůně je úžasně ovocná se známkou bílé broskve a květin. Příchuť je bohatá a elegantní, skvěle vyvážená a jemná.

Aroma vína Primitivo připomíná višně nebo sušené švestky, tabák a čokoládu.

Španělsko

Vychutnejte si výtečné šumivé víno vyráběné tradiční metodou.Víno světle růžové barvy s malinovými odlesky a středně intenzivním perlením.

Pinot Grigio blush má krásnou lososovou barvu. Toto víno má příjemné aroma lesních jahod, lesního ovoce s nádechem citrusových plodů.

Svůdné šampaňské díky svěžímu květinovému  buketu s tony jablek, hrušek a nektarinek.

50% Chardonnay

25% Pinot Meunier

25% Pinot Noir (zrající ve starých dubových sudech)

70 % Pinot Noir, 30 % Chardonnay. Taittinger Prestige Rosé vykazuje třpytivě tmavou barvu s „lososovým“ odstínem, avšak jeho tajemství spočívá ve specifické podstatě výroby. Zajímavým prvkem je, že do konečné směsi se přidává 15% podíl tichého červeného vína odrůdy Pinot Noir vyrobeného z nejlepších „Pinot Noirs“ oblasti Montagne de Reims a Les Riceys. Skvělou chuť pak vylaďuje 30% podíl odrůdy Chardonnay (přináší zralost a eleganci). Pozoruhodně živé a sofistikované šampaňské, jehož chuť odhaluje jemnou rovnováhu mezi svěžestí a strukturou všudypřítomného červeného ovoce (maliny, jahody, ostružiny). Krásné víno, plné a bohaté, chuťové centrum lze shrnout do čtyř slov: živé, ovocné, svěží a elegantní!

Šampaňské skládající se převážně z hroznů Pinot Meunier, jež zrálo po dobu 2 let v našich sklepích. Barva je jasně zlatá doplněná o příjemně jemné perlení. Po přivonění můžeme cítit svěží vůni kandovaných citrusů. Chuť je kulatá a pružná. Toto víno se perfektně hodí k rybím pokrmům a uzeninám.

Champagne Blanc de Blancs

Champagne Premier Cru

Champagne Reserve Brut

MercedesEguren Cabernet S.

Protos Verdejo r,2019

Protos Clarete růžové 2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ugarte Tinto Cosecha 2018

Francie
Morava

Rodinné vinařství Hrabal Velké víno z Velkých Bílovic

Muškát moravský  je moštová odrůda révy vinné (Vitis vinifera), určená k výrobě bílých vín, která byla vyšlechtěna ještě v bývalém Československu, Šlechtitelské stanici vinařské v Polešovicích na Moravě, kříženec odrůd Muškát Ottonel a Prachttraube.

Rulandské šedé je starobylá francouzská moštová odrůda vinné révy (Vitis vinifera), spontánní, pupenová mutace odrůdy Rulandské modré (Pinot Noir).

Jedná se o plné extraktivní víno, s nižším obsahem kyselin. Mívá hustou až vysoce viskózní strukturu. 

PálavaVíno je charakterem podobné Tramínu, ale kořenitá plnost bývá nižší. Odrůda vznikla křížením Tramínu červeného a Müllerky. 

info